تبلیغات

خدمات اصلی نما اندیشان شامل طراحی سایت ، بهینه سازی سایت (سئو) ، تبلیغات در گوگل ادز ، طراحی و اجرای اپلیکیشن موبایل و تولید محتوا می باشد .

تبلیغات

خدمات اصلی نما اندیشان شامل طراحی سایت ، بهینه سازی سایت (سئو) ، تبلیغات در گوگل ادز ، طراحی و اجرای اپلیکیشن موبایل و تولید محتوا می باشد .

گوگل ادز

رشد انفجاری تعداد کاربران اینترنت در سطح دنیا بسیاری از افراد را بر آن داشت تا الزام داشتن صفحات وب را حس کنند و در فکر طراحی و راه اندازی صفحات وب افتاده تا با رقابتی تنگاتنگ در این عرصه نوظهور خود را در سطح گسترده جهانی به دیگران معرفی کنند.

در ابتدا صفحات وب تنها با کدهای ساده ی HTML نوشته می شدند. HTML نمونه ای از زبان نشانه گذاری بود که با ساختار ساده ای که به وب گاه می داد توانایی پیوند دادن به آدرس های دیگر را از طریق ابرپیوندها میسر می کرد. اما با پیشرفت طراحی وب سایت، زبان کدنویسی HTML منعطف تر و به تبع پیچیده تر شد.

با گذشت زمان و پیشرفت چشمگیر در زمینه طراحی وب سایت، استانداردهای طراحی مدرن با الگو، Databaseها و … باز هم ساختار وب سایت ها را دگرگون کرده و آنها را ارتقا داده است. با پدیدایی فناوری پویانمایی و نگاره های جاندار چهره ی وب سایت ها بیشتر از هر زمانی متحول شد و امکانات جدیدی به طراحان و سازندگان وب بخشید.

بهینه سازی سایت (سئو)

طراحی سایت فروشگاهی یکی از تخصصی ترین مباحثی است که در نمونه کارهای ایران سایت اهمیت دارد. بطوریکه ایران سایت با پیاده سازی یک فروشگاه آنلاین اختصاصی که به آسانی تمامی نیازهای شما را پاسخ می دهد توانسته بهترین نمونه کارهای فروشگاهی در دنیای طراحی وب کشور را خلق نماید.

سفارش آنلاین تبلیغات

دیجیتال مارکتینگ یکی از تخصصی ترین مباحثی است که در نمونه کارهای ایران سایت اهمیت دارد. بطوریکه ایران سایت با پیاده سازی یک فروشگاه آنلاین اختصاصی که به آسانی تمامی نیازهای شما را پاسخ می دهد توانسته بهترین نمونه کارهای فروشگاهی در دنیای طراحی وب کشور را خلق نماید.

Call Now Button
×